Naast onze spelers zijn onze trainers het belangrijkste kloppende hart van onze club. In de komende periode willen wij hen eens “in the spotlight” zetten.

Als eerste interviewden we Bart Jansen.

Beste Bart, we hebben 7 vragen voor je………..

1. Wie ben je?
Ik ben Bart Jansen, trainer van de gewestelijke ploeg U13. Eveneens ben ik vader van Robbe, keeper bij de U13.

2. Hoe en wanneer ben je trainer geworden?
Toen de trainers van Robbe en Lennert na de u6 stopten, waren er geen trainers genoeg en werd het aan de papa’s gevraagd. Ik ben er toen, samen met Tom ingevlogen tot de u9. Toen ben ik gestopt wegens te druk. Maar nu ben ik dit jaar weer begonnen

3. Wat vind je leuk aan trainer zijn?
Ik vind het een super goede groep met veel talent erin! Maar het leukste vind ik om met jongeren bezigen te zijn en om samen werken tot een gemeenschappelijk doel..

4. Is trainer zijn ook wel eens moeilijk/lastig?
Voetbal is dikwijls met positieve maar ook met negatieve momenten. Als het te lang goed gaat in een ploeg, krijg je nonchalance en dan krijg je dat de spelers hun kopje laten hangen.. Dan is het aan de trainer om iedereen weer goed te laten voelen, ongeacht de kwaliteiten van deze speler!

5. Heb je ooit een opleiding gevolgd om trainer te zijn of ben je dat van plan?
Ja ik heb een opleiding van een half jaar gevolgd initiator C. Persoonlijk ben ik niet van plan om verder iets te volgen wegens tijdsgebrek. Alhoewel dat ik op gebied van inzicht en tactiek nog wel veel kan leren.

6. Heb je tips voor de club Minderhout VV?
Goh, ben al super content met ons nieuw trainingsveld met verlichting! Misschien nog het B veld verlichten? En de rode muur in de kantine groen wit schilderen?😁

7. Zou je iemand anders aanraden om trainer te zijn bij Minderhout VV?
Tuurlijk! Het kost je wel wat tijd maar je krijgt er zoveel positieve energie van terug. Ik heb vroeger ook gevoetbald maar ben nooit echt goed geweest. Maar als je je er een beetje in verdiept compenseert je dit op een andere manier! En er lopen echt super goede trainers rond waar je raad aan kan vragen. Ik zeg gewoon doen😉

Enorm bedankt Bart! En veel succes de laatste 2 maanden van het seizoen!

Volgende interview is met Trainer Sander van der Kloof.

Heb je vragen of interesse in trainer worden bij Minderhout VV. Spreek dan 1 van onze trainers aan of stuur een email naar onze TVJO Werner Hopstaken wernerhopstaken@hotmail.com

 

Trainer in the spotlight: Bart Jansen