Door de COVID 19-maatregelen moesten we noodgedwongen het voetbalseizoen 2019-2020 op een vreemde en abrupte manier afsluiten half maart. Woensdag 13 mei kondigde de Nationale Veiligheidsraad aan dat voetbaltrainingen (geen wedstrijden) in kleine groepen en onder strikte voorwaarden weer mogelijk zijn. We hadden graag onze jeugdspelers nog enig perspectief willen bieden dit seizoen, maar na overleg met de trainers hebben we toch beslist de trainingen niet meer te hervatten. Wedstrijden en tornooien werden dit seizoen sowieso al niet meer afgewerkt, de velden zijn intussen ingezaaid,… Maar ook: de regels die door de bond worden opgelegd zijn erg strikt en praktisch moeilijk invulbaar. We hebben dan ook besloten om geen afsluitende jeugdtrainingen te faciliteren en ons vanaf nu te focussen op een goede opstart van het nieuwe seizoen.

Wat het kamp (begin juli) voor onze jeugdspelers (U8-U13) betreft, is er nog onduidelijkheid. Jeugdkampen zijn -zoals u wellicht weet- intussen toegestaan, maar over sportkampen is nog geen besluit genomen. Wat wel vast ligt, is dat ook hier een aantal voorwaarden aan verbonden zullen zijn.  Onze kamporganisatie is dus nog volop in beraad over het hoe, wat en waar van ons jaarlijks kamp. Ook dient zij nog even het besluit van de Nationale Veiligheidsraad af te wachten vooraleer de definitieve kampformule kan worden vastgelegd.  Maar hierover krijgt u zo snel mogelijk meer informatie.

 

 

COVID 19: jeugdtrainingen en voetbalkamp?