Op zondag 17 september vieren we onze jaarlijkse K MVV Clubdag.

Wat houdt dat concreet in?
Alle spelers en begeleiders, van U6 tem de eerste ploeg, worden om 13.30u ten laatste in hun voetbalkleren verwacht aan onze pleinen. (groene short of jogging, met trainingsvest, is voldoende) Om 13.45u wordt er een grootse clubfoto getrokken, met al onze leden uitgedost in de clubkleuren. Direct nadien worden alle ploegen per leeftijd officieel op het veld voorgesteld, worden de ploegfoto’s van dit seizoen genomen, ontvangt elke speler een leuke attentie namens de club en krijgen ze er nog eens een ijsje bovenop. Om 15u gaan we dan met zijn allen onze eerste ploeg naar de overwinning schreeuwen in de wedstrijd tegen Wijnegem. We zullen hiervoor ook wat extra sfeer voorzien…
Indien het weer het toelaat , voorzien we ook een 3-tal springkastelen en een buitentoog. Zo niet maken we het binnen gezellig uiteraard!
Wij hopen dat jullie ook dit jaar weer talrijk aanwezig zijn!  Weet trouwens dat de ouders van onze spelers die dag ook gratis binnen mogen, dus kom gerust gezellig meedoen…
Net zoals bij de voorbije activiteiten hierbij nog een oproep om (even) te komen helpen. Je kan onderstaande Google Form invullen om aan te geven wat voor jou lukt, en dan maken wij de planning op: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8NzCHf0THTZCV-vEy90v48RWpTOOOxrAHnJu5ou_dUuecMg/viewform?usp=pp_url
Bij de organisatie van ons jeugdtornooi in augustus konden we hierdoor rekenen op vele helpende handen, wel meer dan 35, dus het zou leuk zijn als dat ook nu weer het geval is. Vele handen maken licht werk! (en dat is écht zo…)
Alvast bedankt en tot 17 september!
ZO 17 SEPT: CLUBDAG