De komende jaren wil Minderhout VV graag samen met haar sponsors en leden investeren in een aantal ‘Groen’ projecten. Meer specifiek zijn dat: Zonnepanelen, LED verlichting, betere isolatie en warmtepomp. Deze projecten zouden moeten bijdragen aan ons milieu, maar ook aan onze financiële kosten. Want energie voor warm water, licht en verwarming hebben een steeds groter wordend aandeel in onze totale werkingskosten.

Wat gaan we doen? Onder onze leden en onze sponsors wordt een certificaten/loten verkoop georganiseerd. Per lot 5 euro. Waarmee u in elk geval de realisatie van ons groenproject steunt. Maar ook kans maakt op een mooie prijs. Dagje in een Porsche, reischeque of TV.

Voor sponsors? Graag willen wij ook geïnteresseerde sponsors vragen om in dit project deel te nemen. Waarbij zij onze zogenaamde Groen Sponsors worden , met aantrekkelijke exposure voor alle deelnemers.

Wanneer? De certificaten/loten verkoop is reeds gestart, waarbij de trekking zal plaatsvinden op 6 mei tijdens onze jeugddag. Wij hopen dit jaar al een eerste stap te kunnen zetten, dankzij uw steun, in dit meer jaren plan.

Vragen of interesse als (Groen)sponsor? Stuur een email naar walter.jochems@gmail.com of frank@bogaerts.eu of jurgen@jscleaning.be

MVV: de groenste club van de Kempen